Ambient do Watch Dogs

watch dogs ambientDawno nic nowego nie wrzucałem i strasznie źle się z tym czuję, w międzyczasie było mnóstwo znakomitych akcji, spotów itp. Dziś do wpisu zmotywowała mnie zrealizowana z rozmachem akcja Ubisoftu promująca grę Watch Dogs. Braża growa już dawno przestała być jedynie ciekawostką dla małej grupy freaków, teraz to już jest potężna część popkultury i z każdym rokiem staję się coraz bardziej znacząca. Jeszcze chwila i stanie się, moim zdaniem, dominująca.

Świadczy o tym chociażby rozmach z jakim organizowane są akcje promocyjne nowych tytułów pojawiających się w sprzedaży. Niejednokrotnie budżety i pomysły zostawiają daleko w tyle kampanie promujące premiery filmowe. Tak też jest z grą Watch Dogs, za którą odpowiada jeden z największych producentów gier – firma Ubisoft. W grze główny bohater ma możliwość zdalnego sterowania wszystkimi systemami, urządzeniami i pojazdami w mieście… Zobaczcie:

Co więcej tego typu „eventy” w sieci oglądają się znakomicie. Od 16 maja do dziś (21 maja) film na youtube obejrzany został ponad 8 milionów razy. To nie jest przypadek. Polecam coraz uważniej przyglądać się branży growej, bo to ona za chwilę będzie wyznaczać trendy w kulturze.

A tutaj drugi film tak zwany „making-of:

Comments

comments

Jedna myśl nt. „Ambient do Watch Dogs

  1. Pingback: Assassin's Creed promowany parkourem