o blogu

radoslaw golabCześć, fajnie, że tu jesteś 🙂 Skoro czytasz info o blogu to proszę bardzo – oto ja – Radosław Gołąb, dla znajomych bliższych i dalszych po prostu radek. Będę pisał i piszę o wszystkim –  czyli o tym co mnie inspiruje, zadziwia, pasjonuje, zastanawia, śmieszy. Zawodowo zajmuję się reklamą, tyle, że nie od strony kreacji, a raczej technologii. Jednak kreacja jest bliska mojemu sercu także na blogu pojawiać będą się moim zdaniem najfajniejsze spoty czy też akcje promocyjne.

Nazwa bloga to równocześnie nazwa mojej firmy i może być również wskazówką dotyczącą tego w jaki sposób podchodzę do życia. radek golab warsaw eaglesEnjoy to moja własna, prywatna filozofia – ze wszystkiego co robię staram się wyciągać pozytywy i na nich się koncentrować. Swoją drogą bardzo polecam takie podejście. Sprawdza się idealnie.

Sport i ogólnie aktywności fizyczne działają na mnie odprężająco, inspirująco i co najważniejsze idealnie „czyszczą głowę”. Właśnie dlatego przez 3 lata grałem w futbol amerykański w Warsaw Eagles, później byłem dumnym zawodnikiem obłędnie doskonałej drużyny futbolowej Warsaw OldBoys, przez jakiś czas trenowałem boks, a obecnie najnowszą zajawką są triathlony. Póki co zaliczyłem cztery i wkręciłem się na maksa, także ta część mojego życia również będzie obecna na blogu.

radek golabInną moją pasją są podróże. W ostatnich latach odwiedziłem między innymi Singapur, Gruzję, Turcję, Egipt i wiele innych krajów Europejskich i zamierzam dzielić się swoim wrażeniami, doświadczeniami i dobrymi radami w kolejnych tekstach.

Co tu dużo pisać, każdemu kto tu zawitał mówię… ENJOY

A jeśli kogoś dopadnie nieodparta potrzeba skontaktowania się ze mną zapraszam pod adres:

mail

Dodaj komentarz