Stylóweczka od małego

antekjanke

Dziś wpis trochę nietypowy, a nietypowy dlatego, że wymieszają się w nim wątki sportowe, Eaglesowe, ubraniowe, a to wszystko za sprawą Antoniusza i Johnnego – czyli moich dwóch synów oraz cieplutkomi.pl 

Ciuchy dla dwójki dzieci to temat rzeka, zgodzi się ze mną każdy, absolutnie każdy rodzic. Skompletowanie potrzebnej ilości rzeczy to jedno, a drugie to częstotliwość ich wymieniania – obrazowo mówiąc, odpowiada ona mniej więcej częstotliwości wymiany opon w samochodzie. Raz na pół roku trzeba, po prostu trzeba zaczynać wszystko od nowa, bo dotychczasowe ciuchy są już:
a) za małe,
b) za bardzo zniszczone,
c) przestały się podobać dziecku,
d) w przedszkolu koledzy mają inne,
e) wszystkie powyższe naraz.

No co zrobisz? No nic nie zrobisz. Wyciągasz kartę płatniczą i kupujesz nowe, ot życie.

cieplutkomi.pl

A co w takiej sytuacji powiecie na ubrania robione na specjalne zamówienie z unikatowymi wzorami i do tego jeszcze personalizowane, a to wszystko dla dwu i trzylatka? Toż to szczyt ekstrawagancji i kompletna bzdura przynajmniej z pragmatyczno-finansowego punktu widzenia. Na coś takiego może sobie pozwolić pewnie Angelina Jolie z Bradem Pitem, albo Victoria z Davidem Beckhamem, no ewentualnie ktoś kto sam potrafi uszyć fajny ciuch. Też tak myślicie? Czyli dokładnie tak jak ja jeszcze jakiś czas temu – jak się okazało myliłem się.

smok cieplutkomiZupełnie przypadkiem okazało się, że znajomy znajomego otwiera swój mały biznes z ciuszkami dla dzieci i w ramach promocji – wiadomo siła rekomendacji i polecania – dla młodych można wybrać praktycznie dowolną rzecz z oferty. No głupio byłoby nie skorzystać. Działam! Szybko odwiedzam stronę i przeglądam. Jak nic było to dobre dwa miesiące temu, czyli jeszcze klimat letnio-jesienny. Ciepło, przyjemnie, a zatem pierwszy wybór pada na bezrękawnik „Smok” – no genialna sprawa, ale chwila, chwila –  można przecież coś swojego zaprojektować. Założę się, że większość z Was też by tak zrobiła i spróbowała zrobić coś unikatowego, coś czego nie będzie miał żaden inny dzieciak nie tylko w przedszkolu czy na podwórku ale na całym świecie! HA – tylko co to ma być.

Pomysły zmieniały się ze dwa razy dziennie, aż w końcu eureka, olśnienie, przebłysk geniuszu – kurtki w klimacie Warsaw Eagles z imieniem i numerem na plecach. Taaak, to było to. Granatowo-pomarańczowa kurtka – idealnie. Mam pomysł, pora działać. Jako mistrz painta przygotowałem swoją artystyczną wizję i wysłałem do cieplutkomi.pl. Następnego dnia przychodzi odpowiedź – robimy! Zajebioza nic tylko czekać. Chyba po tygodniu przyszły kurtki – MEGA! Gruby polar, intensywne kolory, do tego imię i numer na plecach tak umieszczone, że widać je nawet przy zdjętym z głowy kapturze. RE-WE-LA-CJA!

kurtki cieplutkomi

Co prawda w projekcie był jeszcze duży napis Warsaw Eagles z przodu, ale fachowa opinia od szwaczki, która stwierdziła, że przy literach naszytych przy suwaku materiał będzie się marszczył, przekonała mnie ostatecznie, że to nie najlepszy pomysł. Za to pani, która przygotowywała kurtki, zaproponowała inne rozwiązanie – naszywka z logo! Szczerze mówiąc to ciężko o takie gadżety, ale jak tylko takie naszywki zdobędę to wylądują na kurtkach chłopaków!

Pierwszego dnia jak młodzi zobaczyli nowe polary przez pół wieczoru spacerowali w swoich „sportowych kurtkach” po domu. Z miejsca stały się ulubionym ubiorem i póki co nic się w tej kwestii nie zmieniło. Co więcej, spokojnie kurtki wystarczą jeszcze na wiosnę i może też na jesień, bo są dość długie, a rękawy można odwinąć. Bez wątpienia to jeden z najfajniejszych i najbardziej praktycznych ciuchów jakie mieli okazję nosić.

Na żywo kurtki prezentują się rewelacyjnie i miałem przebiegły plan, aby to pokazać na fotce. Szczerze mówiąc to robiłem chyba ze trzy czy cztery podejścia, żeby zrobić chłopakom wspólne zdjęcie, ale z reguły kończyło się to tak jak na poniższych obrazkach.

kurtki 1

kurtki 2

Na szczęście udało się też zrobić kilka w miarę normalnych zdjęć.

kurtki 3 kurtki 5 kurtki 4 kurtki 6

To nie jest wpis reklamowy, nie jest komercyjny – to jest wpis z rekomendacją, używam i szczerze polecam, bo polary są po prostu zajebiste.

Więcej informacji znajdziecie na cieplutkomi.pl oraz na fanpage’u https://www.facebook.com/cieplutkomipl

Comments

comments

Komentarze są wyłączone.