Zlatan Ibrahimović – 805 Million Names

ibrahimovic 805 milion
Zlatan Ibrahimović to charakterny gość, to facet, z którym chyba każdy chciałby się zaprzyjaźnić, a jeśli nie to przynajmniej wolałby mieć go po swojej stronie. Wcześniej już gościł na łamach bloga przy okazji genialnej reklamy Volvo, w której wystąpił (http://enjoygroup.pl/zlatan-volvo-szwecja)

Teraz możemy obejrzeć Zlatana w kolejnym spocie, jednak tym razem nie jest to film promocyjny, teraz jest to kampania społeczna zwracająca uwagę na problem głodu na świecie. Jednak na samym filmiku akcja się nie kończy. Jest ona o wiele bardziej rozbudowana niż na początku się wydaje. Sam pomysł wart jest oskara, nie mówiąc o niesamowitym iście filmowym wykonaniu.

14 lutego 2015 Paris Saint Germain rozgrywało na własnym stadionie mecz z Caen. Dla pozostałych zawodników było to kolejne spotkanie, jednak Zlatan w ramach kampanii przygotował coś specjalnego. Na swoim ciele miał wytatuowanych 50 imion, 50 imion osób, których nigdy nie spotkał, których nigdy nie poznał. Były to imiona 50 osób, które cierpią z powodu głodu. Na tym jednak nie koniec. Zlatan w tym meczu zdobył bramkę, zdobył bramkę już w 2 minucie! Wiecie co zrobił po strzeleniu gola… zdjął koszulkę i zaprezentował tatuaże, nawet pomimo tego, że za zdjęcie koszulki zawodnik automatycznie otrzymuje żółtą kartkę. Myślicie, że było to ustawione? Nie było. Oto dowód – mini statystyki z meczu.

zlatan psg - caen

Zobaczcie jak to wyglądało, szczególnie polecam moment kiedy pokazany jest mecz i reakcja po zdobyciu bramki. Zlatan jest idealnym ambasadorem do takich działań. Zastanawiam się, kto w Polsce mógłby być jego odpowiednikiem i na myśl przychodzi mi jedno nazwisko – Marcin Gortat! Nie ukrywam, że chciałbym kiedyś obejrzeć podobną produkcję z polskim sportowcem.

Comments

comments

Komentarze są wyłączone.