Zlatan: Made by Sweden – ”Epilogue”

ibrahimovic shirt epilogue

Szwedzi odpali z Euro 2016 i tym samym, zgodnie z zapowiedzią, Zlatan zakończył występy w reprezentacji Trzech Koron. To bezsprzecznie jedno z największych wydarzeń jeśli chodzi o piłkę nożną w Szwecji w ostatnich latach.

Volvo idealnie przygotowało się na taki obrót spraw. Najpierw wypuścili film, który był „Prologiem” opowieści. Teraz opublikowali „Epilog” historii. Znowu jest epicko. Znowu muzyka, ujęcia i ogólny klimat nie pozwalają oderwać oczu od ekranu.

Dodatkowo, osobiście jestem wielkim fanem hasła, które pojawia się na końcu. Obejrzycie! Warto poświęcić 4 minuty życia na ten film.

Przesłanie znakomite! I chyba podobnie czułem się po przegranym SuperFinale w 2013 roku. Wiedziałem, że to będzie mój ostatni mecz w Toplidze. Pewnie tak samo czuli się też chłopaki, którzy również kończyli kariery i występy na najwyższym poziomie rozgrywek. Ale jak się okazało – „Where one story ends, another begins”. Tak było też z nami. Dwa lata później powstali OldBoysi, którzy z miejsca stali się ulubieńcami całej futbolowej Polski oraz Mistrzami Polski w futbolu ośmioosobowym w sezonie 2015!

warsaw oldboys

A prywatnie cóż, rośnie już nowe pokolenie…

antek i janek

 

Comments

comments